NEWS   |    FIRMA   |    USŁUGI   |    BIURO TŁUMACZEŃ   |    KONTAKT
 
PROMOCJA

Certyfikaty kwalifikowane dla OSK

Certyfikaty kwalifikowane dla Służby Zdrowia

Certyfikat w 30 minut Możliwość dojazdu do klienta. Instalacja oprogramowania oraz pomoc w konfiguracji. Promocyjne ceny


Zadzwoń:
+48 604 624 724


LINKI
FIRMA

Firma Amber P.W. powstała w 1996 roku. Jest to firma prywatna działająca w szeroko pojętym sektorze informatycznym rynku. Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Jesteśmy firmą nastawioną głównie na projektowanie i realizację systemów sieciowych, ich utrzymanie i zarządzanie, dobór i wdrażanie odpowiedniego oprogramowania, dobór i konfigurację sprzętu, projektowanie i wykonawstwo rozwiązań internetowych. Prowadzimy także doradztwo na każdym etapie wdrażania systemów informatycznych oraz szkolenia. Zatrudniamy kilkunastu pracowników specjalizujących się m.in. w zagadnieniach: biznesowych systemów informatycznych, technologii budowy oprogramowania, technologii sprzętowych, systemowych, sieciowych.

Tym, co odróżnia nas od innych firm naszej branży jest nastawienie na klienta, tzn. zamiast naginać klienta do gotowych rozwiązań, proponujemy mu projekty skrojone na miarę - dopasowane do jego potrzeb i zgodne z jego życzeniami.

W naszej firmie obowiązuje zasada permanentnego samokształcenia; wszyscy staramy się iść z duchem czasu w branży IT w myśl przysłowia, że kto nie idzie naprzód, ten się cofa.

Kilkuletnie doświadczenia w działalności na rynku informatycznym pozwoliły na stabilizację pozycji firmy. Nawiązaliśmy partnerskie kontakty z wiodącymi firmami na polskim rynku IT, uzyskaliśmy uznanie i autoryzację producentów markowego sprzętu. Posiadamy własne procedury jakości wzorowane na normach ISO 9000. Polityka doboru partnerów - dostawców nakierowana jest na zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa inwestycji naszego klienta. Wiemy, kiedy zadanie przerasta nasze siły, potrafimy doradzić, pomóc wybrać i ocenić oferty, poprowadzić przetarg oraz pokierować pracami.

 
News  |   Firma  |   Usługi  |   Biuro tłumaczeń  |   Kontakt
Copyright © 2006 Pol-Media rydułtowy